روش اجرای آب بندی و عایق کاری کف چاله آسانسور – روش آب بندی و عایق کاری چاله آسانسور

روش اجرای آب بندی و عایق کاری کف چاله آسانسور – روش آب بندی و عایق کاری چاله آسانسور

یکی از مراحل آب بندی و عایق کاری چاله آسانسور ، آب بندی کف چاله آسانسور است ، معمولا کف چاله آسانسور به دلایل مختلفی ممکن است نشت آب داشته باشد ، برای مثال ممکن است در نزدیکی چاله آسانسور چاه فاضلاب و یا مخزن آب وجود داشته باشد و آب از داخل چاه یا مخزن آب به داخل چاله آسانسور نفوذ کند و باعث انباشت آب در چاله آسانسور شود و یا ممکن است چاله آسانسور در منطقه ای قرار داشته باشد که دارای قنات یا آبهای زیرزمینی با سطح آب بالا باشد ، در کنار رودخانه و دریا نیز مشکل نشت آب به داخل چاله آسانسور وجود دارد.

برای آب بندی چاله آسانسور از روش های مختلفی استفاده می شود که در اینجا به اختصار چند روش بیان می شود.

یکی از روش های آب بندی و عایق کاری کف چاله آسانسور ، مرحله ای است که چاله آسانسور در حال ساخت می باشد ، در این مرحله با شناسایی راه هایی که ممکن است آب از آنها به داخل چاله نفوذ کند باید ، راه ورود آب را بست . برای این کار ممکن است با ایجاد سدهای بتنی در برابر آبهای زیرزمینی راه نفوذ را ببندیم.

یکی دیگر از روش های آب بندی چاله آسانسور ، آب بندی پس از راه اندازی آسانسور می باشد ، برخی مواقع ممکن است که در چند سال اولی که آسانسور نصب شده است و از آن استفاده می شود ، چاله آسانسور از نظر آببندی هیچ مشکلی نداشته باشد ولی به مرور زمان این مشکل به وجود آید ، در این حالت باید از مواد خشک کن و مواد مسدود کننده برای آب بندی و مقاومت چاله آسانسور استفاده نماییم.

کف چاله آسانسور را با مواد مخصوص آب بندی چاله آسانسور باید ، ایزوله نماییم تا مانع ورود آب به داخل چاله شود ، این مواد بر اساس سرعت نفوذ آب و میزان نفوذ آب ممکن است متفاوت باشند.

گاهی اوقات ممکن است که این مواد به تنهایی نتوانند کف چاله آسانسور را آببند نمایند ، لذا از مواد ژلاتینی و مواد الاستیسیته و یا مواد دیگری نیز برای آببندی استفاده می شود.

کارشناسان این مجموعه آماده ارائه خدمات آببندی و ایزولاسیون عایق کاری چاله آسانسور  به متقاضیان محترم می باشند.

برای اجرای روش های مختلف آب بندی کف چاله آسانسور ابتدا باید از چاله آسانسور شما بازدید به عمل آید و سپس با اتخاذ روش مناسب آببندی ، کف چاله آسانسور ایزولاسیون و عایق کاری شود.

با تماس با این مجموعه ، کارشناس آببندی و ایزولاسیون چاله آسانسور به محل اعزام و پس از بازدید از چاله آسانسور ، نسبت به مراحل آب بندی و عایق کاری چاله آسانسور شما اقدامات لازم انجام می شود.

جهت آب بندی و ایزولاسیون چاله آسانسور با ما تماس بگیرید.

جهت اطلاع از روش های دیگر آب بندی چاله آسانسور ، مطالب دیگر این سایت را مطالعه نمایید.

در قسمت های دیگر و بخش های دیگر سایت ، توضیحات بیشتری در مورد  چاله آسانسور و روش های آب بندی و ایزولاسیون چاله آسانسور  نوشته شده و در اختیار شما قرار گرفته است. برای اطلاعات بیشتر به لینک http://www.manasakht.com/Category/46

مراجعه نمایید.