ایزولاسیون استخر شنا ، استخر کشاورزی ، استخر پرورش ماهی

ایزولاسیون استخر شنا ، استخر کشاورزی ، استخر پرورش ماهی ، ایزولاسیون منبع آب ، ایزولاسیون مخازن ذخیره آب –

 پیمان مدیریت و انجام پروژه های عایقکاری ، ایزولاسیون و آب بندی –

ایزولاسیون با مواد نانو –

ایزولاسیون با مواد پایه سیمان –

ایزولاسیون با مواد مایع عایق کاری و مواد تک جزیی و دوجزیی –

ایزولاسیون با پودرهای عایق کاری –

در ایزولاسیون و عایق کاری استخر و مخازن آب باید دقت زیادی انجام شود و از مواد باکیفیت و مناسب استفاده شود –

استفاده از تیم متخصص عایق کاری و ایزولاسیون که در این کار سابقه مفیدی داشته باشند ، در وقت و هزینه شما باعث صرفه جویی می گردد.

ما با سابقه ای مفید و طولانی در امر ایزولاسیون و آب بندی سطوح مختلف سیمانی و بتنی از قبیل ایزولاسیون استخر شنا ، ایزولاسیون استخر کشاورزی ، ایزولاسیون مخازن  ذخیره آب و منبع آب در خدمت شما هستیم .

ایزولاسیون و آب بندی استخرها و مخازن اب اگر به صورت تخصصی و با تیم کارآزموده انجام نشود ، پس از مدتی و یا در همان ابتدای کار باعث کم کردن آب و هدر رفت آب می شود ، این امر در صورتی که پس از آبگیری استخر انجام شود ، باعث دوباره کاری شده و برای آب بندی و ایزولاسیون مخزن یا استخر ، باید ابتدا کل آب تخلیه شده و در وادری نیز سطح سیمانی یا بتنی باید تراشیده و یا تخریب شود تا عملیات آب بندی و ایزولاسیون سطح به خوبی انجام شود.

برای این کار بهتر است در موقع ساخت و احداث استخر و مخازن ذخیره آب از کارشناسان خبره استفاده شده و هزینه های لازم انجام شود تا پس از راه اندازی و استفاده از مخزن ، دچار مشکل و دوباره کاری نشویم که این امر هم در زمان و هم در هزینه کارفرما باعث زیان و ضرر می گردد.

تیم تخصصی ما آماده ارائه خدمات آب بندی ، ایزولاسیون و عایق کاری در زمینه های عایق و آب بندی استخر کشاورزی ، ایزولاسیون و عایق کاری استخرهای شنا و تزیینی و تفریحی ، عایقکاری استخر پرورش ماهی ، عایق کاری مخازن ذخیره آب ،  عایق کاری و ایزولاسیون منبع آب ، ایزولاسیون و عایق کاری روف گاردن ، ایزولاسیون و عایق کاری چاله آسانسور و ایزولاسیون و عایقکاری طبقات منفی ساختمان و تاسیسات صنعتی و تجاری می باشد.