آب بندی استخر شنا با مواد نانو

آب بندی استخر شنا با مواد نانو

آببندی استخر شنا با مواد نانو انجام می شود.

آببندی استخر شنا با مواد نانو یکی از مقرون به صرفه ترین روش های آب بندی استخر و مخازن آب و مخزن سپتیک می باشد که امروزه در حال گسترش می باشد.

ما با داشتن تکنولوژی نوین آب بندی و استفاده از مواد نانو  و کارشناسان خبره ، آماده ارائه خدمات متنوع آب بندی به متقاضیان و مشتریان محترم می باشیم.

آب بندی استخر شنا با مواد نانو باید توسط افراد کارآزموده انجام شود تا کارایی لازم برای مشتریان محترم را داشته باشد.

آب بندی استخر با مواد نانو باید با استفاده از مواد و متریال با کیفیت انجام شود تا دوام و عمر مفید بالاتری داشته باشد و علاوه بر هزینه کم ، کیفیت خوبی هم داشته باشد.

با توجه به اینکه شما برای آببندی استخر وارد این سایت شده اید ، در اینجا آموزش اولیه هواگیری در کرال سینه را برای شما قرار داده تا از این فن شنا بهره مند شوید.

تمریناتی که برای هواگیری در کرال سینه پیشنهاد می‌شود :
در مر احل اولین تمرین کافیست کارآموز شناگر در قسمت کم عمق استخر در حالی که از ناحیه کمر خم شده‌است ،  سر را داخل آب قرار داده و هوای داخل ریه‌ها را خالی کند. نکته مهم این تمرین در این ست که زمانی که می‌خواهد سر را برای گرفتن هوا از آب خارج کند باید این کار را توسط گردن انجام دهد و موقع هواگیری نصف صورت داخل آب ونصف دیگر در بیرون آب باشد سعی کنید شانه را بالا نیاورید و از آب خارج نسازید. این عمل در ابتدا مشکل است، ولی به مرور زمان به طور خودکار با موفقیت انجام می‌شود.
روش دیگر تمرین بدین شکل است که کارآموز شناگر در قسمت کم عمق استخر با دستهایش که به اندازه عرض شانه باز است، لبه استخر را می‌گیرد وبدن را در موقعیت شناور رو به کف استخر قرار می‌دهد . برای شناور شدن بهتر بدن، تخته شنا یا چوب پنبه‌ای را در میان دو ران قرارمی‌دهد و کاملاٌ شناور می‌شود. در این لحظه سر را به یک سمت می‌چرخاند و عمل دم را انجام می‌دهد این عمل خیلی سریع انجام می‌گیرد. شناگر در آخرین لحظه تمام شدن هوای داخل ششهایش سر را از آب خارج می‌سازد (در حالی که هنوز در حال دمیدن هوا است) و یکباره هوا را می‌بلعد. این عمل را چندین بار تکرار کنید.

برگرفته از ویکی پدیا